<< Lietuviškas žodis     << Mažiesiems     << Atgal    


Moksleivių viktorinos 
rezultatai

 

 
 
Susumuoti mūsų leidinyje paskelbtos moksleivių viktorinos, skirtos lietuviškos spaudos lotyniškais rašmenimis atgavimo 100-mečiui, rezultatai. Džiaugiamės, kad joje dalyvavo gausus būrys jaunimo iš daugelio Lietuvos rajonų. Atsakydami į klausimus jie parodė ne tik gilias žinias, bet ir sumanumą, sugebėjimą dirbti kompiuteriu, naudotis interneto paieškų sistemomis. Daugelio viktorinos dalyvių nesutrikdė ir jos organizatorių parengti „spąstai“ (neįprastas klausimų eiliškumas, klausimai, į kuriuos buvo po kelis teisingus atsakymus.
 
Teisingiausiai į visus klausimus atsakė ir viktorinos nugalėtojomis tapo Jonavos rajono Žeimių vidurinės mokyklos vienuoliktokės Asta Rimdeikaitė ir Martina Germanaitė.
Antroji vieta atiteko: Raseinių „Šaltinio“ vidurinės mokyklos dvyliktokei Evelinai Rimkutei, Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos septintokui Sauliui Slavinskui, Utenos rajono Tauragnų Eugenijos Šimkūnaitės pagrindinės mokyklos šeštokei Aidai Grabauskaitei.
Trečioji vieta viktorinoje pripažinta Kauno „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos dvyliktokei Rūtai Navikaitei, Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos septintokams Ingridai Indriūnaitei, Otilijai Bimbaitei ir Edvardui Urbonavičiui Plungės rajono Žemaičių Kalvarijos vidurinės mokyklos septintokėms Editai Jazdauskaitei ir Evelinai Pozingytei bei Telšių rajono Luokės vidurinės mokyklos dvyliktokei Eglei Tamašauskaitei.
Nugalėtojams skirti viktorinos organizatorių Garbės raštai (viktorinos dalyviams jie bus išsiųsti artimiausiu laiku paštu).
Už aktyvų dalyvavimą viktorinoje „Lietuviško žodžio“ http://www.spaudos.lt kūrėjai (Žemaičių kultūros draugijos informacinis kultūros centras ir Lietuvos knygnešio draugija) taip pat dėkoja: Radviliškio rajono Palonų pagrindinės mokyklos šeštokei Editai Čėsnaitei, Utenos Vyturių pagrindinės mokyklos septintokams Aivarui Vanagui ir Indrei Valiukaitei, Lazdijų M. Gustaičio vidurinės mokyklos šeštokui Raimondui Pupiui, Kauno rajono Garliavos vidurinės mokyklos vienuoliktokėms Ievai Junokaitei ir Sandrai Tamošiūnaitei, Kauno S. Daukanto vidurinės mokyklos dešimtokei Daliai Čalnerytei, Panevėžio A. Lipniūno vidurinės mokyklos šeštokėms Inetai Karaliūnaitei, Ievai Uldukytei ir Kristinai Kaulakytei bei Kauno rajono Garliavos vidurinės mokyklos vienuoliktokei Giedrei Vladičkaitei.
Išradingiausiai apiformintus atsakymus į viktorinos klausimus atsiuntė Kauno „Ąžuolo“ vidurinės mokyklos dvyliktokė Rūta Navikaitė ir Kauno rajono Garliavos vidurinės mokyklos vienuoliktokė Giedrė Vladičkaitė

ŽKD Informacinio kultūros centro informacija